Aktualności

Dostała mandat i ...wysłała podziękowania

Do Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej wpłynęły podziękowania dla policjanta z Wydziału Ruchu Drogowego. Ich autorką jest kierująca, która została ukarana mandatem karnym za przekroczenie prędkości. Kobieta skierowała wyrazy uznania za profesjonalnie przeprowadzoną kontrolę drogową.

Każdego dnia policjanci podejmują różnorodne interwencje, legitymują, przeprowadzają wiele kontroli drogowych. Nasze działania mają na celu dbanie o bezpieczeństwo. W przypadku kiedy łamane jest prawo sprawca musi ponieść konsekwencje. Tak też się stało podczas jednej z kontroli drogowych.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łęczyńskiej komendy zatrzymali kierującą pojazdem, która przekroczyła dopuszczalną prędkość. Za popełnione wykroczenie policjant nałożył na nią mandat karny. Historia ta ma dalszy ciąg…

Po 2 tygodniach za pośrednictwem maila na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej wpłynęły podziękowania dla kontrolującego ją funkcjonariusza. Kierującą ujęła wysoka kultura osobista, uprzejmość, kompetencje i wiedza policjanta.Pogratulowała takich pracowników i przekazała życzenia wielu sukcesów podczas służby.

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa skierowane do naszego kolegi.

starszy aspirant Magdalena Krasna

Powrót na górę strony