Aktualności

Wypadek z udziałem trzech osobówek

W Milejowie doszło do wypadku z udziałem 3 osobówek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-latek kierujący Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mazdą, doprowadzając do zderzenia aut, po czym Peugeot odbił się i uderzył w Opla. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby. Apelujemy o ostrożność!

W sobotę około godziny 10.30 łęczyńscy policjanci zostali poinformowani o wypadku w Milejowie na ul. Partyzantów. Jak ustalili funkcjonariusze 59-letni kierujący pojazdem marki Peugeot skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mazdą, doprowadzając do zderzenia tych pojazdów. W wyniku zderzenia Peugeot odbił się od Mazdy i uderzył w stojącego przy skrzyżowaniu Opla.

Do szpitala została przetransportowany 24-letni kierujący Mazdą oraz dwie pasażerki z Peugeota w wieku 53 i 82 lat. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, wyobraźnię i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Stosowanie się przez wszystkich do przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek to elementy, które pozwolą na bezpieczne poruszanie się po drogach.

sierżant sztabowy Anna Brodaczewska

 

Powrót na górę strony